Головна » 2016 » Червень » 21 » Звіт директора
Звіт директора

16 червня відбувся щорічний звіт директора навчального закладу перед громадскістю. Тетян Миколаївна  звітувала про успіхи й надбання, здобуті закладом за 2015-2016 н.р. А здобутків багато: призові місця у чисельних різноманітних конкурсах, покращення матеріальної бази закладу, покращення якості освіти учнів. Тетяна Миколаївна наголосила, що докладено великих зусиль для облаштування закладу сучасними стендами. Залучивши наших батьків до тісної співпраці, було куплено плазмовий телевізор, оформлено шкільні клумби декоративними рослинами.

У школі системно підвищується якість освіти, впроваджуються інформаційні технології, функціонує сайт школи, блоги вчителів, на яких можна отримати ґрунтовну інформацію щодо навчання, консультацію для батьків та порадіти за досягнення та успіхи дітей.

Присутні, що виступали, подякували за нелегку працю всьому колективу та адміністрації школи, а найбільше директору за ефективне керівництво закладом.

За результатами таємного голосування одноголосно визнано, що Тетяна Миколаївна відповідає займаній  посаді.

Переглядів: 265 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2016  »