Головна » 2015 » Січень » 20 » Зустріч з воїном АТО
Зустріч з воїном АТО

20 січня у нашому закладі відбулась  зустріч учнів 9-11 класів  з воїном АТО Нікітчуком Олександром Андрійовичем.

У ході спілкування діти з перших вуст  дізналися про складний військовий стан на Сході, як земляки  в складі військової бригади  захищають територію нашої держави. Присутні ставили багато запитань. Їх цікавило все: «Як часто Ви спілкуєтесь з рідними?», «Чи отримуєте допомогу від держави?», «Чи підтримують Вас місцеві жителі?», «Чи не холодно Вам спати?» та ін.

Під час розмови Олександр Андрійович висловив подяку  дітям за теплі листи та чудові малюнки, які він разом з побратимами отримує.  Розповів, як ці малюнки зігрівають серця бійців, підтримують у нелегку хвилину; як здорові бородаті чоловіки дістають із бронежилета, у декого вже зовсім затерті від перечитувань листи,  і з теплою посмішкою знову ховають  «до серця».

Час сплинув непомітно. Майже годину діти, затамувавши подих, слухали розповідь, запитували, спілкувались. Ніхто не залишився байдужим.

Після виступу учні з подякою і шаною вручили гостю Державний Прапор, на якому написали слова підтримки, побажання, залишили  відбитки долоньок учнів молодшої ланки, а ще  учні 8 класу підготували невеликі обереги у формі ляльок-мотанок та переплетених жовто-блакитних стрічок. Діти щиро раділи зустрічі, фотографувались. Весь шкільний колектив з нетерпінням чекає наступної зустрічі з Олександром Андрійовичем і  його побратимами . СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Переглядів: 447 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Січень 2015  »