Головна » 2015 » Листопад » 13 » Виховна година “Куріння чи здоров’я – обирайте самі”
Виховна година “Куріння чи здоров’я – обирайте самі”

Армія курців поповнюється в основному за рахунок підлітків. Курці “зі стажем” зізнаються в тому, що почали палити цигарки, ще навчаючись у школі. Ні для кого не секрет, що зараз широко рекламуються різні марки сигарет на величезних бігбордах, по телебаченню, “попереджають” про шкідливість куріння, у фільмах показують розкутих жінок із сигаретою, які пускають легкий димок зі своїх вуст. Це стало “нормою” для нашого життя. Лікарі, педагоги б’ють на сполох, попереджають, що “куріння – бомба повільної дії”. Тому 12 листопада у 8 класі (класний керівник Мельник Артур Петрович) було проведено відкриту виховну годину “Куріння чи здоров’я – обирайте самі”.  Після вступного слова класного керівника, учні розіграли сценки, у яких висвітлювали проблеми куріння та курців.

На завершення Артур Петрович підсумував, що шкільні роки — це роки формування  як фізичного, так і розумового розвитку . Організму потрібно багато сил, щоб справитися зі всіма навантаженнями.

Тому, якщо вам закортить гордо заявити про себе як про людину без шкідливих звичок, то зробіть свій вибір на користь ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ!!!!!

Переглядів: 283 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.5/2
«  Листопад 2015  »