Головна » 2017 » Червень » 13 » Зустріч з членами делегації з Польщі
Зустріч з членами делегації з Польщі

12 червня на базі нашого закладу  відбулася зустріч директорів навчальних закладів Славутського району з членами делегації Красніцького повіту Люблінського воєводства Республіки Польща.

На зустрічі були присутні голова Славутської районної адміністрації Маршук Б.П., голова Славутської районної ради Радзивілюк Л.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації Бойчак Д.В., сільський голова Михалюк В.А.

Гостей радо зустріли постановкою танцю «Ласкаво просимо», теплими вітальними словами та короваєм, після чого члени делегації переглянули виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, а також  майстер-класи гуртків, до яких гості з радістю долучалися. Крім того було проведено екскурсію навчальним закладом та ознайомлено з умовами навчання дітей у навчально-виховному комплексі.

Після проведеної екскурсії вихованці навчальних закладів презентували концертну програму «Хай в серці кожної дитини живе любов до України», до якої долучився вокально-інструментальний ансамбль «Форманта», під керівництвом голови Крупецької сільської ради Валерія Анатолійовича.

На завершення учасники делегації висловили своє захоплення від побаченого, обговорили плане на майбутнє та побажали учасникам зустрічі подальшого творчого росту.

Переглядів: 798 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2017  »