Головна » 2018 » Квітень » 5 » «Зробимо Україну чистою»
«Зробимо Україну чистою»

Яскраве сонце, теплий вітерець, дзвінкий спів пташок приносять людям гарний настрій з приходом весни. А традиції та звичаї нашого народу вчать нас напередодні Великодніх свят бути добрими господарями, наводити порядок, прибирати як у власних оселях, так і на подвір’ях. Тому із великим задоволенням учні 5-11-х класів та колектив школи  взяли участь у щорічній акції  чистоти і порядку «Зробимо Україну чистою». Це не просто акція, і не просто прибирання, це - спосіб життя!

Під час  прибирання шкільного подвір’я та прилеглої території вихованці ретельно вимітали залишки листя, виривали бур’ян, скопували клумби та висаджували квіти. Влітку шкільне подвір'я розквітне різнобарв'ям кольорів, які подарують нам чорнобривці, петунії, сальвії, канни та ще багато різних квітів. А ще під час суботника було продовжено добру традицію насаджувати  дерева, кущі.

Весь колектив закладу працював дружно, злагоджено і з гарним настроєм. Завжди  пам’ятаємо один відомий вислів – «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Переглядів: 108 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »