Головна » 2016 » Листопад » 21 » Знай свої права, дитино
Знай свої права, дитино

З юних літ людина часто потрапляє в ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки. Буває так, що ти не знаєш, як захистити свої права, що для цього слід зробити, до кого звернутися за допомогою.

18 листопада до  Всесвітнього  дня  дитини у нашому закладі  пройшла  правова година «Знай свої права, дитино».

Старшокласники підготували виступ-презентацію, під час якої  познайомили  учнів  з Конвенцією про права дитини, з її основними статтями, з правами дітей в Україні. Діти активно спілкувались, обговорювали свої права, розбирали різні життєві ситуації.

Діти  дізналися, що  найціннішим скарбом нашої планети  є вони самі. Допомогла їм у цьому скринька з люстерком. Яким неприхованим було їх здивування, коли кожен там побачив себе.

До правової години була оформлена виставка – консультація, а щоб  краще засвоїти свої права, кожна дитина отримала пам’ятку. Також було організовано конкурс малюнків "Моя сім'я".

Крім того було проведено круглий стіл «Я маю право...» для учнів 6 класу.

Переглядів: 201 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »