Головна » 2019 » Лютий » 27 » «Знай і люби свій рідний край»
«Знай і люби свій рідний край»

Участь у різноманітних творчих змаганнях-конкурсах, фестивалях є невід’ємною частиною роботи кожного освітнього закладу. Підготовка до цих творчих конкурсів дуже кропітка. Ми пишаємося своїми найталановитішими та найпрацьовитішими учнями та керівниками гуртків.

З метою підтримки талановитих дітей та молоді, розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, вихованці нашого закладу разом з керівниками гуртків підготували роботи для виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край». У виставці було  представлено три роботи:

У номінації: - моделювання іграшок сувенірів - ʺЛялька-сувенірʺ  (виконавець: Ковальчук Анастасія, 6 клас, керівник  Форсюк О.А), ʺДракоша  Альошаʺ (Форсюк Мирон, 6 клас, керівник  Форсюк О.А)

• в'язання гачком - ʺМедвежатко» (Подбєрьозкіна Катерина, 5 клас, керівник Лаврук Г.В.)
Переглядів: 112 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2019  »