Головна » 2016 » Березень » 28 » Змагання з футболу серед дівчат
Змагання з футболу серед дівчат

26 березня в с.Берездів відбулась відкрита  Першість Берездівської ДЮСШ з футболу  серед дівчат 1999 р.н. та молодших, на яку була запрошена  команда нашого закладу, яка виступала у даний змаганнях збірною командою з Улашанівським НВК.

Головною метою змагань було визначення кращих спортсменок – футболісток для участі у складі збірної команди області з дівочого футболу WU-16.

В  змаганнях брали участь найсильніші команди області з дівочого футболу – збірна сіл Крупець-Улашанівка, с.Берездів, м.Славута та м.Хмельницький. Змагання проходили за змішаною системою, спочатку відбулись ігри в групах, а потім півфінальна та фінальна гра.

Так у грі за 3-4 місце збірна команда сіл Крупець-Улашанівка зійшлась із командою з обласного центру, гра була напружена, та у підсумку завершилась з рахунком 1:1. В серії післяматчевих пенальті більш влучною була наша команда:  воротар витягнула два м’ячі з кута воріт, чим допомогла команді здобути бронзові нагороди змагань.

В грі за 1-2 місце зійшлись постійні суперники: команда Берездівської ДЮСШ та ДЮСШ м.Славута. Сильнішою виявилась команда Берездова та здобула перемогу.

По завершенню змагань всі учасники були нагородженні грамотами, а призери - кубками та медалями відповідного ступеня. На завершення  тренери збірної команди області оголосили склад збірної команди серед 16- річних дівчат,  до яких увійшла наша учениця Лихолат Альона, яка у складі збірної буде представляти нашу області на Чемпіонаті України, який відбудеться з 1 по 5 квітня в м.Суми. Тож побажаємо їй вдало виступити на змаганнях та внести свій вклад у результат гри збірної команди.

Переглядів: 341 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »