Головна » 2017 » Жовтень » 3 » Змагання з футболу
Змагання з футболу

30 вересня на базі нашого закладу відбулись змагання з футболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів І-ІІІ ступенів Славутського району. В змаганнях серед юнаків прийняло участь шість команд з Жуківського, Крупецького, Миньковецького, Старокривинського, Улашанівського та  Хоровецького навчально-виховних комплексів. Команди були поділені на дві групи: А – Старий Кривин, Улашанівка, Хоровець; Б – Жуків, Крупець, Миньківці. З групи вийшли по дві команди. За  ІІІ місце змагались команди Миньківці та Старий Кривин. З результатом 4:3 перемогу здобули юнаки Старокривинського НВК. За І-ІІ місце змагались команди з Крупця та Улашанівки. З рахунком 1:0 перемогу святкували юні футболісти  Улашанівського НВК.

В змаганнях дівчат прийняли участь чотири команди з Жуківського, Крупецького, Улашанівського та Хоровецького навчально-виховних комплексів. В результаті колових ігор місця розподілились таким чином: І місце посіла команда дівчат з Улашанівського НВК,  ІІ місце – юні футболістки з Крупецького НВК, ІІІ місце - з Хоровецького НВК.

Команди-переможці та призери були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації.

Переглядів: 240 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.7/3
«  Жовтень 2017  »