Головна » 2019 » Лютий » 21 » «Зима, що нас змінила»
«Зима, що нас змінила»

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

20 лютого з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховні години «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні» (для учнів 5-7 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 8-9 класів), година пам’яті  «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 10-11 класів).

У бібліотеці  було створено експозицію «20 лютого - день Героїв Небесної сотні»  та оформлено стенд «Герої не вмирають»

Крім того, учні закладу долучилися до Тихої акції  "Ангели пам'яті".

Їх назвали «Небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану!

Переглядів: 179 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2019  »