Головна » 2019 » Січень » 22 » Діти єднають Україну
Діти єднають Україну

Вкотре високий дух патріотизму проявили учні та вчителі нашого ліцею. Приводом для цього став День Соборності України.

Державне свято учні відзначили урочисто та патріотично. Для школярів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг», а також вікторини «Як я знаю Україну?». Сьогодні діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу.

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». Також діти малювали яскраві малюнки, приурочені до Дня Соборності. А щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки. Крім того  відбулося проведення флешмобу «Живий ланцюг єднання». У вестибюлі школи учні молодших класів створили символічне серце, тримаючи в руках плакати з назвами всіх обласних центрів України. Учнівське самоврядування в свою чергу змонтувало відеоролик «Зі святом тебе, Україно».

Вихованці групи продовженого дня разом з вихователем Гарбарук С.В. створили символічний ланцюг єдності з паперових синьо-жовтих стрічок, на яких писали побажання та теплі слова для країни. Також до святкування долучилися і найменші учасники – вихованці ЗДО, малюки разом з вихователями малювали символічні малюнки про Україну, а ще створили патріотичний колаж.

Всі заходи були спрямовані на те, щоб ще раз переконатися, що в якому б куточку країни ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, наші серця об’єднані любов`ю до України.

Переглядів: 375 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Січень 2019  »