Головна » 2018 » Лютий » 26 » «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»
«Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»

З метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, сприяння популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, розвитку дитячої та юнацької   виконавської   майстерності,  патріотичного  виховання молоді 21 лютого  відділом освіти, молоді та спорту проведено І етап обласного фестивалю читців, присвяченого Шевченківським дням  «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!».

У конкурсі взяли участь двадцять вісім  учнів  з  усіх  закладів загальної середньої освіти Славутського району.

Конкурсна програма відбулася у 2-х вікових категоріях. Кожен учасник презентував уривок з улюбленого твору Т.Г. Шевченка.

Переможцями І етапу  стали:

Денисюк Софія Олександрівна,  учениця  нашого закладу, старша  вікова категорія. Керівник - Рибіцька Тетяна Володимирівна.

Теплякова Кароліна Анатоліївна, учениця Старокривинського навчально-виховного комплексу,  молодша вікова категорія. Керівник - Кіянчук Леся Ярославівна;

Переможці І етапу 2 березня 2018 року  візьмуть участь в обласному етапі фестивалю читців, присвяченого Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!». Побажаймо їм успіхів!

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту

Переглядів: 78 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »