Головна » 2016 » Червень » 8 » Життя табору
Життя табору

Починаючи з 30 травня у закладі функціонує мовний табір «Літо».

Кожен день вихованців  розпочинається із ранкової гімнастики, після чого, зарядившись енергією, вони готові до будь-яких випробувань та спортивних розваг.

Життя табору відзначається своїм темпом і різноманітністю. Тут немає часу на тривалу підготовку. Справи організовані так, щоб кожен має можливість попробувати свої сили і в художній самодіяльності, і в спорті, і в творчій праці. Така різностороння діяльність забезпечується різними формами роботи (збори, лінійки, концерти, свята, ігри, змагання і ін.).

Цікаво пройшов День добрих справ, вихованці зібрали м’які іграшки, книги,  розфарбовки та передали у м.Київ для онкохворих дітей. Запам’ятався також День журналіста, протягом дня діти малювали стінгазету, виготовляли буклети та брали інтерв’ю. Незабутнім був День подорожей, який запам’ятався дітям відпочинком на природі, веселими забавами, посиденьками біля вогнища.

Переглядів: 423 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2016  »