Головна » 2015 » Квітень » 22 » "Збережемо довкілля заради життя"
"Збережемо довкілля заради життя"

22 квітня в нашому закладі  пройшли заходи до Дня Землі.

Їх метою є : розширення знань учнів про природу, виховування спостережливості, інтересу до пізнання навколишнього середовища, любові до природи та бережливого ставлення до неї.

«На всій планеті у цей день весняний

Святкується щорічний День Землі.

І недаремно квітень буйнотравий

До цього дня прикрашує її.»

В цих заходах прийняли участь всі учні школи: старшокласники показали багато цікавих фотографій про природу рідного краю; для учнів 5-6 класу було проведено екскурсію до джерел нашої місцевості, діти разом з вчителем географії Дмитришиною Н.П. та педагогом-організатором Мельник В.Д. очистили джерела, побачили окрасу села  - джерело по вулиці Незалежності;  на уроках Моя щаслива планета було надано нове життя старим речам, це вироби з дисків, пластику, паперу також учні  4 класу переглянули фільм «Створення планети Земля».

Завершився день Землі акцією «Квіти нашого саду»: всі учні розсаджували та висівали квіти на своїх ділянках,  аби школа цвіла буйним цвітом протягом усього літа.

Переглядів: 339 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2015  »