Головна » 2018 » Січень » 15 » Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради

11 січня 2018 року у нашому закладі відбулося засідання педагогічної ради за порядком денним:

1. «Нова українська школа»- план реформ.
  2. Про якість знань та навчання школярів у І семестрі 2017-2018 н.р
  1. Організація харчування в І семестрі
  2. Про роботу шкільних гуртків.Творчі звіти керівників гуртків за
  3. Про стан викладання, якість знань учнів художньо-естетичного циклу (музика,художня культура,образотворче мистецтво).
  4. Про результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, в МАН та творчих конкурсах.

Тетяна Миколаївна, директор закладу , ознайомила педагогічний колектив з планом реформ  «Нова українська школа». Співдоповідачем по цьому питанню була вчитель початкових класів Шевчук З.О. Пожвавив роботу педагогічної ради  тренінг «Ключові компетентності», проведений Тетяною Миколаївною.

Про якість знань та навички школярів   у  І семестрі 2017-2018 н.р інформувала заступник директора з навчально-виховної роботи Калинюк С.М. Долучилися до обговорення класні керівники  та вчителі – предметники.

Медична сестра  навчального закладу Сосонюк К.В. прозвітувала про організацію харчування учнів та вихованнці ДНЗ  у І семестрі.

Далі слухали творчі звіти керівників гуртків про досягнення   гуртківців. Підвела підсумки з цього питання заступник директора з виховної роботи Рибіцька Т.В.

Відповідно до плану роботи закладу  було заслухано довідку про стан викладання , якість знань учнів з предметів художньо-естетичного циклу.

Педагогічна рада завершилася  обговоренням результатів участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад , творчих конкурсах та МАН.

.

Переглядів: 45 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1