Головна » 2015 » Листопад » 27 » Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради

24 листопада відбулося чергове засідання педагогічної ради у формі захисту інновацій "Застосування ІКТ для розвитку особистісної та індивідуальної компетентності учнів на уроках". Під час проведення Тетяна Миколаївна провела тренінг, розподіливши вчителів на три групи: "Новатори", "Оптимісти", "Творчість". Кожна група досліджувала та порівнювала застосування ІКТ з традиційними формами навчання. У підсумку дійшли висновку, що переваг використання ІКТ значно більше, ніж недоліків.  Про використання ІКТ під час проведення уроків та позакласних заходів природничо-математичного циклу інформувала голова ШМО Дмитришина Н.П.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Калинюк С.М. доповіла про причини низької мотивації учнів до навчання та шляхи її подолання. До обговорення доповіді долучилися вчителі-предметники та класоводи.

Переглядів: 283 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Листопад 2015  »