Головна » 2016 » Жовтень » 3 » Заходи в рамках Року англійської мови
Заходи в рамках Року англійської мови

Протягом вересня  у рамках Року англійської мови серед учнів середніх та старших класів були проведені дискусійні міні-клуби, де учні змогли поділитися своїми проблемами та труднощами щодо вивчення англійської мови та обговорити можливі шляхи їх вирішення. На таких позакласних заняттях діти були ознайомлені з переліком цікавих та захоплюючих, безкоштовних сайтів, де можна також вивчати англійську мову у будь який зручний для них час.

Першокласники з перших днів  захопилися інсценізацією казок. Оскільки, діти мають невеличку базу знань з дошкільного навчального закладу, то зробити це було не так і важко. Вони з радістю відчули себе героями казки «Рукавичка», завдяки якій, вивчили нові фрази англійською та чекають на наступну казку.

Переглядів: 262 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »