Головна » 2019 » Лютий » 13 » «За сонячним колесом»
«За сонячним колесом»

12 лютого на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль фольклорних колективів «За сонячним колесом» з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, практичного знайомства з джерелами фольклору, відродження традицій і обрядів, що побутували на Поділлі та залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни. Учні нашого закладу – вихованці гуртка «Горобейко» (керівник Сайпель М.І.), взяли учать у фестивалі вперше, представивши глядачам фольклорний номер «Вулиця на вулицю».

Глядачі мали  змогу споглядати різні фольклорні дійства і обряди  із усіх куточків області на одній сцені.  Фестиваль традиційно організовує обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Раз в два роки діти можуть у повній мірі показати різні звичаї рідного краю , відтворити  уривки із повсякденного життя пращурів.

У дійстві взяли участь 8 районів, 6 міст та 10 об’єднаних територіальних громад.

Вітаємо колектив «Горебейко» з дебютом та бажаємо подальших  творчих  успіхів. Так тримати !

Переглядів: 209 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2019  »