Головна » 2019 » Вересень » 23 » Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу
Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят, экран и в Ð¿Ð¾Ð¼ÐµÑ‰ÐµÐ½Ð¸Ð¸З 16 по 20 вересня проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу, метою якого було ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати співчуття, переживання до дитини, яка зазнала насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки. У нашому закладі впродовж усього тижня були проведені уроки відвертого спілкування та відбулися такі заходи : тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», розповсюдження листівки на тему: «Не стань жертвою булінгу», конкурс-виставка плакатів «Шкільному булінгу скажемо – НІ!». Давайте разом зупинимо булінг, адже всі зміни починаються з себе, давайте не будемо мовчати та проходити осторонь проблеми, давайте скажемо СТОП насиллю та будемо жити у мирі та злагоді із навколишнім світом.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении,На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и в помещении,

Переглядів: 150 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »