Головна » 2016 » Листопад » 9 » Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

З метою підкреслення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства щороку 9  листопада  відзначають День української писемності та мови, вшановують пам'ять Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. В цей день  педагогічний та учнівський колектив нашого закладу долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це не перевірка знань рідної мови, не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Це незабутнє відчуття єдності всієї громади, розуміння, що в ці хвилини сотні тисяч твоїх співгромадян літера за літерою виводять речення радіодиктанту, і ти живеш, і мислиш, і дихаєш в унісон з усією нацією!

Переглядів: 317 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2016  »