Головна » 2014 » Серпень » 27 » Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотекЩорічно в системі освіти, з метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги вчительської, учнівської та батьківської громадськості до проблем шкільної бібліотеки та популяризації читання в Україні, з 01 по 31 жовтня буде організовуватися Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. НАКАЗ МОН від 12.08.2014р. №931
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проводитимуть щорічно і триватиме він із 1 по 31 жовтня у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек.
Перший Місячник проходитиме під гаслом: «Шкільна бібліотека — стратегічний партнер освіти». Метою Місячника є об’єднання духовних ті інтелектуальних ресурсів України для розвитку вітчизняних шкільних бібліотек як каталізаторів процесів виховання, освіти та розвитку дітей та юнацтва.
Для утвердження значення бібліотеки на обласному рівні рекомендують організувати різноманітні заходи:
• тиждень популяризації дитячого читання «Час читати» за участю видавців, письменників, батьків, бібліотекарів;
• конкурси на краще гасло та логотип до Місячника;
• висвітлити проведені заходи у ЗМІ;
• нагородити кращих шкільних бібліотекарів грамотами, подяками.
На вибір навчального закладу можна провести такі заходи:
• екскурсії-ігри;
• дні дозвілля;
• зустрічі з письменниками;
• презентації нових видань;
• літературні аукціони;
• театралізовані вистави художніх творів;
• літературні вікторини;
• бібліотечні уроки;
• дні інформації;
• відео- та web-перегляди;
• підготувати тематичні виставки літератури.

Для успішного проведення Місячника журнал «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» підготував методико-бібліографічні матеріали до відзначення Міжнародного місячника шкільних бібліотек
«Жовтень єднає шкільні бібліотеки», де автор Валентина ЗДАНОВСЬКА, заступник головного редактора журналу «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» діляться досвідом організації різноманітних нетрадиційних заходів на базі бібліотеки, виховання інформаційної культури учнів, практикою популяризації книжки тощо.

За матеріалами Вісника Хмельницького ОіППО

Переглядів: 576 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0