Головна » 2014 » Січень » 22 » Всеукраїнська естафета пам'яті "Слава визволителям України".
Всеукраїнська естафета пам'яті "Слава визволителям України".

Сьогодні як ніколи перед суспільством стоїть завдання збереження пам’яті про події Великої Вітчизняної війни, адже відвага кожного радянського солдата стала основою перемоги величного народу. Проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» сприяє зверненню уваги молоді до вшанування пам’яті визначних сторінок історії Великої Вітчизняної війни та уславлення героїчного вчинку наших дідів та прадідів, які полягли у боях задля Великої Перемоги.

18 січня 2014 року у районі стартувала Всеукраїнська естафета пам'яті "Слава визволителям України".

Учні нашої школи в складі Панчук Тетяни, Бойчака Віталія та Гуранської Анастасії в офіційній частині урочистою ходою піднесли голові райдержадміністрації Несену О.А. каску, наповнену землею з полів бою Славутського району для заповнення капсули, яка буде передана у лютому місяці Білогірському районі.

Переглядів: 305 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2014  »