Головна » 2015 » Жовтень » 12 » Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії»
Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії»

Шановні колеги, батьки, учні! Не будьмо байдужими! З 15жовтня по 26 грудня 2015 року проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії» для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час бойових дій на Сході України.

Станом на сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих діток, адже Україна на другому місці в Європі з поширення захворювання на рак. Захворюваність за останні 10 років зросла на 8%. У структурі онкологічних захворювань у дітей лідирують лейкемія, пухлини головного мозку і кісток. Така статистика в усьому світі, така статистика і в Україні. В Україні гострими лейкеміями хворіють 300-360 пацієнтів на рік. Це діти абсолютно різної вікової категорії - від одного місяця життя до 18 років, і всі вони потребують дуже агресивного важкого лікування. У першу чергу, це хіміотерапія. На сьогодні, на жаль, зберігається проблема - скільки коштує життя дитини. Коштує воно дорого. Те, що оплачується державою (в залежності від різних груп пацієнтів) - від 40% до 60% потреби.

У зв’язку із ситуацією, яка виникла на Сході України, з’явилася ще одна категорія дітей, якою опікується МБФ «Сильні духом» - це діти, які постраждали під час Антитерористичної операції, зазнали тяжкої психологічної травми та потребують відповідних реабілітаційних програм. Наш Фонд займає активну позицію та на постійній основі проводить низку психолого - реабілітаційних заходів у дитячих відділеннях лікарень міста Київ, де знаходяться на лікуванні «діти АТО». Згадані програми потребують значних матеріальних витрат, які МБФ «Сильні духом» у повному обсязі самостійно забезпечити не має можливості.

Благодійна організація МБФ «Сильні духом» здійснює реабілітацію дітей безкоштовно!!!

Зібрані кошти волонтерами благодійної акції «На зустріч мрії», або представником закладу, перераховуються на р/р №26001307357 АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805, одержувач: Міжнародний Благодійний Фонд «Сильні духом», ЄДРПОУ 35488463, призначення платежу: Благодійний внесок від  (номер школи, район, місто, учбового закладу, область, район, місто, e-mail).

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.siladuha.org, по e-mail: siladuha.org@gmail.com або за тел. +38 (044) 360-02-45, (067) 340-18-33.

Переглядів: 270 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »