Головна » 2019 » Квітень » 5 » Всесвітній день здоров’я
Всесвітній день здоров’я

Компанія Всесвітнього дня здоров’я відбувається в першій декаді квітня. Цікаві заходи відбулися і в нашому закладі, які спрямовані на натхнення, мотивацію і напрямок досягнення найвищого рівня здоров’я. Тиждень пройшов під гаслом «Ліцей сприяє здорвʼю».

«Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и фрукт  Профілактика та увага до нашого власного здоров’я та здоровʼя наших вихованців - є основною метою проведених на цьому тижні акцій та заходів. Численні інформаційні матеріали,  стіннівки  та буклети, виступи шкільної медичної сестри, класних керівників, «вітамінні» перерви, які приурочені цьому Дню, в простій і доступній формі пояснюють нам важливість цієї позитивної ініціативи.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо бути здоровими і життєрадісними!

Переглядів: 185 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2019  »