Головна » 2017 » Квітень » 7 » Всесвітній День здоров’я
Всесвітній День здоров’я

Здоров’я – це  дар.  Його  треба шанувати, не  витрачати, примножувати.  Людина, яка не хворіє, почувається  впевнено, бо  вона усвідомлює,  що керує своїм здоров’ям, є  його господарем. Саме тому з  раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

7 квітня світова спільнота традиційно відзначає Всесвітній День здоров’я. Слід сказати, що цей День відзначається вже досить давно, починаючи з 1948 року. Його мета – допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження.
Учні нашого закладу провели цей день  по-особливому.

Окрім виховних годин, проведених у всіх класах, цікавими та змістовними були подорожі пізнавальними стежинами до країни Здоров’я для учнів 2  класу.  Лариса Миколаївна навчила дітей цінувати власне здоров’я і провела заочну екскурсію пелюстками квітки. Валентина Анатоліївна  подорожувала з учнями 4  класу до міст «Чистюль» та «Грязнуль». Цікавим і захоплюючим моментом для учнів було використання фізкультхвилинок. Інна Вікторівна  провела виховну годину для першокласників «Квіти здоров’я». Діти пізнали світ прекрасного, цінність власного здоров’я у формі цікавої і захоплюючої гри. У 3 класі відбулася вікторина про здоровий спосіб життя.

Крім того в шкільній біліотеці створено вистаку «Здоровом бути модно» та оформлено стенд  «Здоров’я – це твій найдорожчий скарб». Також для учнів 8-11  класів  було проведено бесіду про проблеми підліткового  алкоголізму, поширення ВІЛ в Україні. Учні шляхом діалогу дізнались багато цікавого для збереження свого здоров’я.

Переглядів: 419 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »