Головна » 2016 » Листопад » 15 » Всесвітній день вторинної переробки
Всесвітній день вторинної переробки

Серед багатьох сучасних екологічних проблем є одна, до якої причетні безпосередньо всі люди, незалежно від віку, статі, професії чи роду занять, це - проблема поводження з твердими побутовими відходами або сміттям, що є чи не найголовнішим показником культури екологічної поведінки сучасної людини.

15 листопада - Всесвітній день вторинної переробки.  В цей день у нашому закладі було підведено підсумки екологічних акцій «Друге життя старим речам», «Здай батарейку – врятуй планету», «Збережи природу, допоможи іншому» (збір пластикових кришечок), «Макулатурінг».

За підсумками акції «Здай батарейку – врятуй планету» зібрано 35 кг батарейок, макулатури – 160 кг, зібрано велику кількість  пластикових кришечок, які будуть передані на переробку для виготовлення протезів. Крім того було надане друге життя старим речам: створені різні поробки з дисків, скляних та пластикових пляшок, паперу, джинсу.

Переглядів: 252 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Листопад 2016  »