Головна » 2019 » Березень » 22 » Всесвітній день води
Всесвітній день води

Всім нам треба пам'ятати про те, що ресурси води не безмежні. Наше здоров'я і життя прямо залежать від її кількості і якості. Не кажучи вже про духовне значення річок, озер та взагалі води для нашого самопочуття.

22 березня  Всесвітній день води.  Святкування Дня води є унікальною можливістю нагадати школярам про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів у нашому закладі було проведено масу заходів, які допомогли дітям зрозуміти важливість збереження водних ресурсів.

Про старт заходів сповіщав інформаційний стенд.

Для вихованців початкових класів був проведений  захід «Вода в житті людини».  Діти ознайомилися із значенням холодної джерелиці в людському житті, легендами, віршами, прислів’ями, приказками, піснями, що стосуються води. Використані твори Т.Шевченка, Л.Костенко. А ще молодші школярі подорожували з Капітошкою у мультфільмах та   мали можливість переглянути цікаві досліди з водою.

Протягом дня в 5-8 класах проходили еко-уроки, уроки-тренінги, захисти проектів на тему: «Вода – джерело життя». Заходи були спрямованні поглибити знання про водні ресурси, закріпити знання про функцію води в організмі, вирішити проблемне питання «До чого може призвести безвідповідальна поведінка?»

Учні 10 класу  давали відповіді на запитання вікторини «Вода для життя» та складали пам’ятку «Збереження водних багатств».

Кожен із нас повинен дбайливо ставитись до природи, раціонально використовувати водні ресурси нашої планети. Це не лише покращить екологічну ситуацію, але й створить прекрасний настрій, принесе величезне моральне задоволення, викличе почуття поваги до себе та інших.

Переглядів: 181 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »