Головна » 2019 » Березень » 19 » "Вода – джерело життя"
"Вода – джерело життя"

19 березня відбулася зустріч  з випускницею нашого закладу Дариною Нікітчук, яка закінчила Кам’янець-Подільський національний університет за спеціальністю «Екологія». На даний час працює в  Шепетівському міжрайонному управлінні водного господарства.

Дарина провела виховну годину-лекцію для учнів 2 класу, присвячену Всесвітньому дню води.

Випускниця розповіла дітям про унікальні властивості води та її незамінну роль в життєдіяльності людини,  акцентувала увагу дітей на небезпеці вживання забрудненої води та необхідності економного використання чистої.

Також школярі дізнались про історію започаткування свята і його мету, про забезпеченість водними ресурсами жителів різних куточків планети і мешканців нашої держави.

Підсумком заняття стали спільні висновки про те, чому чисту воду потрібно цінити і берегти, та яким чином це може робити кожен із нас.

Переглядів: 254 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2019  »