Головна » 2019 » Листопад » 5 » «Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть»
«Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть»

Сьогодні в 5 класі пройшла інтелектуальна гра «Мовознавчий турнір». Свято пройшло під закликом «Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть», взятими із вірша В.Сюсюри. Бо чого ж варті ми в світі без рідної мови?! Вона є скарбницею народних надбань, оберегом наших традицій і звичаїв, запорукою інтелектуального розвитку і поступу в загальнолюдському житті.

В ході гри учні були поділені на команди «Рідне слово» та «Літерка». Діти показали свої знання з української мови, нашої культури, свої творчі здібності, кмітливість та винахідливість. По завершенню гри були підведені підсумки, за результатами яких перемогла дружба. Сьогоднішній конкурс показав, що для учнів значить рідна мова. Бережіть та плекайте її, адже поки жива мова – жива нація!

Переглядів: 58 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »