Головна » 2015 » Травень » 10 » Вітаємо рідненькі!!!
Вітаємо рідненькі!!!

Мама… Це те слово, яке вперше лунає з вуст немовляти. Саме про маму ми згадуємо в хвилини страждання і горя.

Важко не погодитись із висловом Оноре де Бальзака, який говорив:

“Серце матері – це безодня, на глибині якої завжди знайдете прощення”.

Кожного дня незліченну кількість разів мати робить те, що ніхто інший не може зробити так як вона. Вона витирає рани, шепоче слова надії, полегшує страхи дитини. Вона навчає, служить, любить і виховує наступне покоління. Вона підбадьорює своїх дітей, щоб вони чинили краще і були кращими. А як тільки настає час, коли мати думає, що її робота завершена, вона стає бабусею і починає все спочатку.

Тож, сьогодні, 10 травня  ми низько вклоняємось Вам, Матусі, за Ваше терпіння, витримку,
дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни.

Тож здоров'я вам, тепла і благополуччя!!! Хай під променями травневого  сонця розтануть усі ваші негаразди!

З днем матері! Міцного здоров’я та жіночого щастя!!!

Переглядів: 360 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.5/2
«  Травень 2015  »