Головна » 2017 » Лютий » 13 » Вітаємо переможців
Вітаємо переможців

11 лютого 2017 року на базі Берездівського НВК відбувся 7 районний шаховий турнір, присвячений пам'яті Сергія Андроновича Яцюка. Він більше 40 років працював в даному закладі вчителем  та директором, прививаючи молоді любов до інтелектуальної гри – шахів. Змагання проходили за трьома віковими категоріям: діти до 10 років, школярі до 17 років та дорослі.

Наш заклад  представляла команда учнів 9 класу – Верещинська Анжеліка, Носолюк Сергій та Поліщук Юрій. За програмою змагань всі учасники були розділені по 3 шахових дошках. Змагання проходили цікаво та напружено, до останньої партії не можна було встановити переможців. Та у  підсумку змагань Носолюк Сергій та Поліщук Юрій посіли перші місця у своїх групах, а Верещинська Анжеліка - почесне друге місце. За підсумками ігор команда здобула перше загальнокомандне місце та отримала з рук організаторів перехідний Кубок, який протягом року буде знаходитись у нашому закладі. Переможці нагородженні комплектами шахів, книгами, медалями та грамотами відповідного ступеня.

Також у складі дорослої збірної команди Крупець - Миньківці виступав вчитель музичного мистецтва Мельник Артур Петрович, який впевнено переміг суперників у своїй групі та здобув перше місце,  чим допоміг дорослій команді здобути перемогу та отримати перехідний Кубок серед дорослих.

Вітаємо переможців змагань з шахів та бажаємо їм продовжувати гарну традицію на змаганнях різних рівнів.

Переглядів: 202 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »