Головна » 2018 » Травень » 18 » Вишиванка - твій генетичний код
Вишиванка - твій генетичний код

17 травня День вишиванки. Щорічне свято національного костюму відзначають по всій країні  в кожен третій четвер травня. Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

В цей день вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки, так як  дрес-кодом дня була вишиванка.

В акції взяли участь не лише учнів, а й усі вчителі та персонал школи.

Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики, кожен класний колектив зробив пам'ятне фото "Вишиванка - твій генетичний код"

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Переглядів: 82 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2018  »