Головна » 2018 » Червень » 25 » Випускний вечір 2018
Випускний вечір 2018

Шкільний випускний є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожного учня. Його чекають довгі 11 років як випускники, так і батьки з вчителями.

Свято, сповнене хвилюючими моментами, душевним теплом та просякнуте любов’ю до рідної країни, відбулося у нашому закладі 23 червня.

В урочистій, святковій атмосфері учням 11 класу було вручено атестати про повну загальну середню освіту.

На свято до випускників завітали почесні гості: народний депутат України Роман Мацола, помічники народного депутата Людмила Васильєва та Леся Костик, завідувач методичним кабінетом Жанна Зубова.

Із напутніми словами звернулася до випускників директор школи. Тетяна Миколаївна  висловила сподівання, що юнаки та дівчата гідно долатимуть труднощі, що кожен здобуде успіхів у самореалізації, а також побажала випускникам віри у себе, здійснення мрій, щасливої життєвої дороги.

Звичайно, приємно, коли тебе вітають рідні, друзі. Але завжди особливо радісно почути вітання нових людей. До привітань випускників приєднався  Роман Миколайович, який  побажав світлого майбуття, щедрої долі, досягнення омріяних вершин. Приємним сюрпризом стало вручення випускникам, директору, класному керівнику та першій вчительці медалей громадянської ініціативи Романа Мацоли  «Інститут солідарності громад».

Також слова вітань лунали від завідуючої методичним кабінетом Жанни Зубової. Жанна Олександрівна вручила випускникам подяки та побажала успішного вступу до вищого навчального закладу.

Добре запам’яталися і прекрасні побажання від класного керівника Валентини Анатоліївни, першої вчительки Лариси Миколаївни. Вони закликали вихованців пам’ятати шкільні роки, зберігати і примножувати у своїх серцях добро та любов.

Усіх присутніх схвилювали щирі напутні слова батьків, які благословили на щасливу життєву дорогу.

Випускники теж підготували для гостей свята, батьків та вчителів теплі  слова та щирі подяки. Одинадцять років лишилися позаду, тепер перед кожним відкривається світ безмежних можливостей, але всі вони назавжди залишаться у серцях вчителів та в історії школи.

Переглядів: 102 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/4
«  Червень 2018  »