Головна » 2018 » Січень » 22 » Виховна година «З Україною в серці»
Виховна година «З Україною в серці»

З метою формування національної свідомості школярів, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у нашому закладі учнями 4 класу (класовод Шевчук З.О.) була проведена виховна година для учнів 3 класу на тему: «З Україною в серці».

«Ми живемо в Україні, в країні, яка багата своєю історією, надбаннями, краєвидами, мелодійною музикою, милозвучною мовою.

Україна – рідний край, золота чарівна сторона. Скільки ніжних, лагідних слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до рідного краю.

Україна – це щирий та працьовитий народ.

- Україна - це безкраї лани пшениці, квітучі поля льону, вишневі сади. Це гори Карпати і шахти Донбасу.

- Це широкий Дніпро - Славутич, який несе свої води в Чорне море.» - саме таким словами розпочала захід класовод Зіна Олексіївна.

Діти в свою чергу  читали багато цікавих віршів про Україну, повторили державну символіку, виконали Державний Гімн України, обговорили, що ж саме в собі несуть поняття «соборність» та «патріот».

Наприкінці виховної години Климчук Еля виконала авторську пісню про Україну.

Переглядів: 120 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »