Головна » 2018 » Лютий » 21 » Виховна година «О мово! Душа моєї України!»
Виховна година «О мово! Душа моєї України!»

21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови.

В цей день  у 2 класі (класовод Чорнолоз І.В.) відбулася виховна година «О мово! Душа моєї України!», присвячена Міжнародному дню рідної мови. Це незвичайне свято відзначають по-особливому. В цей день люди нагадують однин одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова — це великий скарб народу.

Наша мова — одна з найрозвиненіших у світі. Вона барвиста, співуча і лагідна. Тож кожен із нас і всі ми гуртом маємо плекати й берегти найкращу квітку рідної землі — українську мову.

Кожна сторінка виховної години була цікавою і повчальною. Діти дізналися про історію виникнення свята, про часи заборони рідного слова, пригадали прислів’я та приказки про мову. Палко і трепетно звучали віршовані рядки з вуст маленьких учасників.  Гарно було споглядати на виконання веснянки «Подоляночка».  Родзинкою свята стали патріотичні пісні про мову, а також колискові, які виконали дівчатка.  Неможливо було втримати сміх від гуморесок, що читали  Балюк Аліна, Нікітчук Іван та Мандзиняк Орест.

На завершення виховної години прозвучала пісня під назвою «Україно моя», якою юні артисти висловили свою шану і любов до рідної землі, до Батьківщини.

Переглядів: 95 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »