Головна » 2016 » Лютий » 26 » Вихователь року - 2016
Вихователь року - 2016

25 лютого на базі нашого  дитячого навчального закладу «Сонечко» відбувся конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року-2016».

Випробовування проведено з метою підтримки творчої праці вихователів, популяризації педагогічних здобутків, підвищення їх професійної компетентності, підняття професії педагога-дошкільника у ранг престижної.

Вихователі мають справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, - з маленькою людиною. Від вихователів, від їхнього вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить з якими знаннями дитина прийде у великий світ та якою буде її подальша дорога.

У конкурсі взяли участь 8 вихователів: .

Ворощук Олена Михайлівна – вихователь ДНЗ  «Сонечко»  Крупецького НВК

Кордиш Валентина Миколаївна – вихователь ДНЗ  «Бджілка» Полянського НВК

Тетерук Аліна Василівна -  вихователь ДНЗ  «Ромашка» Головлівського НВК

Гандзій Ірина Володимирівна -   вихователь ДНЗ  «Пізнайко» Старокривинського НВК

Поліщук Анастасія Михайлівна вихователь ДНЗ  «Світлячок» Лисичанського НВК

Безпалько Галина Андріївна -  вихователь ДНЗ  «Пролісок» Цвітоського НВО

Андрощук Ірина Вікторівна - вихователь ДНЗ  «Веселка » Перемешельського НВК

Вихівська Світлана Михайлівна - вихователь ДНЗ  «Зірочка» відомчий садочок військової частини  Цвітоха №10

Вихователі показали свої знання з психології і педагогіки, продемонстрували свої  творчі здібності.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі:

виконуюча обов’язки завідуючої  районним методичним кабінетом Зубова Жанна Олександрівна, методист по дошкільному вихованню Рогальська Лариса Михайлівна та методист з виховної роботи Рудик Світлана Петрівна.

Більше фото

Переглядів: 571 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1