Головна » 2014 » Березень » 13 » ВІДЗНАЧЕННЯ 200-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.ШЕВЧЕНКА
ВІДЗНАЧЕННЯ 200-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.ШЕВЧЕНКА
    Мабуть, немає у світі українця, котрий би не чув про славетного українського поета Тараса Шевченка. Адже вся його творчість, яку ми знаємо ще з дитинства, просякнута патріотизмом і любов’ю до Батьківщини. До Кобзаревого слова, до його краси і пророцтва нас привчають батьки, вихователі, вчителі.

Цього року Україна відзначає 200-річчя від дня народження Кобзаря. Як і годиться, пам'ять про нього вшановували цілою низкою заходів.

Так і у нашій школі 11 березня було проведено літературно-музичну композицію «Величне слава Кобзаря», які підготували учні нашої школи.

Всі присутні поринули у світ Шевченкових поезій, які читали учні: Семенчук Людмила, Смичок Анастасія, Воробйова Юлія, вслухалися у рядки пісні «Садок вишневий коло хати», яку задушевно виконала Нікітчук Катерина (учениця 6 класу).

Справжнє театральне дійство показали учні 5 класу Марчук Богдан, Дем’янчук Вадим, Ліщук Оксана, Ковалінська Тетяна, які зіграли малого Тараса і його подружку Оксанку. Глядачі також побачили зрілого поета, роль якого виконав Бойчак Віталій, учень 11 класу.

Весь захід провели наші незмінні ведучі -  учні 10 класу, Царук Олена та Парфенець Олег.

«В усьому світі знають Тараса Шевченка. Його приклад мужності та нескореності, прагнення творити і вчитися викликають захоплення у кожного, а творчість досліджують уже століття, і щоразу можна відкрити для себе щось нове. Мабуть, недаремно усі говорять про магічну силу Слова»

"Учітеся, брати мої,
Думайте, читайте,