Головна » 2016 » Листопад » 9 » Відкриття XVІІ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика
Відкриття XVІІ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика

9 листопада, в День української писемності та мови, у нашому закладі  відбулося урочисте відкриття XVІІ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика.

Даний конкурс організований для того, щоб сприяти утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, національно-патріотичного виховання учнівської молоді та підвищення рівня знань учнів з української мови.

Традиційно на відкритті згадували засновника конкурсу - Петра Дмитровича Яцика, мецената та філантропа, відомого своїм вагомим вкладом у розвиток українознавства на Заході та в Україні.

Переглядів: 293 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2016  »