Головна » 2017 » Листопад » 14 » Відкриття екологічної стежки «Перлина Славутчини»
Відкриття екологічної стежки «Перлина Славутчини»

13 листопада  відбулося урочисте відкриття екологічної стежки «Перлина Славутчини» на території заказника місцевого значення «Голубе озеро» в рамках третього конкурсу мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Працівникам НПП «Мале Полісся» знадобилося чимало зусиль та творчого задуму, щоб реалізувати цей проект: прокладання самого маршруту, його тематичне наповнення, користь, інфраструктурне облаштування та найголовніше – досягнення балансу у відносинах між людиною та природою.

У відкритті взяли участь вихованці нашого закладу – учні 9 та 11 класу разом з директором Тетяною Миколаївною, вчителем географії Наталією Павлівною та педагогом-організатором Валентиною Дмитрівною. Все розпочалося з короткого екскурсу від директора НПП «Мале Полісся» Сасюка Андрія, після чого відбулося символічне розрізання стрічки, яку перерізали народний депутат  Роман Мацола разом з нашою ученицею Шевченко Вікторією.

Екологічна стежина - це унікальна форма поєднання відпочинку і природоохоронної пропаганди. Вона має за мету формування у громадян, особливо підростаючого покоління, моральності, почуття бережливого ставлення до природи, любові до рідного краю.

Протяжність екологічної стежки 3,8 км, її маршрут розділено на 11 зупинок, кожна з яких облаштована інформаційними стендами, ботанічними табличками, вказівниками, місцем відпочинку тощо. Стежка розрахована на педагогів і вихователів, дітей старших груп дошкільних закладів, учнів загальноосвітніх шкіл, а також на відпочивальників. Про це та багато іншого розповіла Наталя Кратасюк,  старший науковий співробітник.

Створення такої екологічної стежки є важливим кроком для розвитку екологічного туризму, а також сприяє охороні та бережливому відношенню до такого вразливого навколишнього природного середовища.

Переглядів: 464 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »