Головна » 2017 » Березень » 7 » Відкритий турнір з дівочого футболу до Дня прав жінок та миру.
Відкритий турнір з дівочого футболу до Дня прав жінок та миру.

4-5 березня під егідою управління молоді та спорту Хмельницької міської ради на базі місцевої ДЮСШ №1 відбувся відкритий турнір з футболу серед дівчат 2004-2005 р.н. присвячений Міднародному Дню прав жінок та миру. В даних змаганнях прийняли участь 5 команд з різних куточків області, а саме дві команди ДЮСШ №1 м.Хмельницького, команда Берездівської ОТГ, команда Гуменецької ОТГ (Камянець-Подільського району) та збірна команда Славутського району, яку від нашого закладу представляли учениця 6 класу – Чулій Юлія та учениця 5 класу – Коломійчук Вікторія.

Головною метою змагань було визначення кращих спортсменок – футболісток для участі у складі збірних команд області з дівочого футболу WU-13 (Кубок надії ФФУ) та фінальній частині Чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2004-2005 р.н.

Змагання проходили за коловою системою. В першій грі наша команда зійшлась на полі із другою командою м.Хмельницького, яку перемогла з рахунком 4:0, друга та третя ігри із командами Берездівської ОТГ та Гуменецької ОТГ закінчились з однаковими рахунками – 2:0 на нашу користь. Вирішальна четверта гра за 1-2 місце відбулась із першою командою ДЮСШ №1 м.Хмельницького, перемагаючи у першому таймі з рахунком 2:1 наша команда не змогла втримати рахунок та пропустивши у другому таймі два голи в свої ворота у підсумку посіла 2 місце та отримала срібні нагороди змагань.

По завершенню змагань всі учасники змагань були нагородженні грамотами, а призери змагань кубками відповідного ступеня.

Переглядів: 257 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2017  »