Головна » 2014 » Листопад » 13 » ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ БРДЮСШ З МІНІ ФУТБОЛУ
ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ БРДЮСШ З МІНІ ФУТБОЛУ

Ні для кого не секрет, що міні-футбол в Україні є одним з найпоширеніших, наймасовіших та найдоступніших видів спорту. В містах, містечках та селах України дітлахів, які завзято ганяють м’яча вулицею, можна зустріти в період із ранньої весни і аж до глибокої осені.

Тому, безперечно, закономірними є досягнення нашої національної збірної з міні-фу

тболу, яка за свою нетривалу історію неодноразово виборювала нагороди європейських першостей, регулярно є учасником світових форумів. З метою популяризації міні-футболу, як виду спорту серед населення району, підвищення якості роботи спортивних шкіл по підготовці спортивних резервів, з метою виявлення кращих спортсменів для участі у змаганнях обласного рівня 07 листопада 2014 року на базі Берездівського НВК Берездівською районною ДЮСШ було організовано та проведено відкриту першість з міні-футболу серед школярів, дорослого населення а також дівчат. Участь у змаганнях брали такі команди: Берездівський НВК, Крупецький НВК, Улашанівський НВК, Мирутинський НВК, Великоправутинський НВК, Хоровецький НВК, Хвощівський НВК, Малоскнитський НВК, Великоскнитський НВК .У змаганнях серед дорослих перше місце посіла команда с. Крупець, друге с. Березді, а третьою стала команда з с. Хвощівки. Серед школярів перше місце виборола команда Берездівського НВК. Друге місце посіла команда Крупецького НВК. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялась команда Улашанівського НВК.

Серед дівчат перше місце завоювала команда Берездівського НВК, друге та третє посіли команди Мирутинського та Крупецького НВК відповідно. Команди-переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами.

Директор БРДЮСШ                                                                                                                 Мілляр І.М.

Переглядів: 337 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2014  »