Головна » 2015 » Січень » 24 » Відгук про "Чорно-біле кіно"
Відгук про "Чорно-біле кіно"

Відгук  про кінострічку «Чорно-біле кіно»

Після перегляду кінострічки «Чорно-біле кіно» я, як і напевно безліч підлітків, зрозуміла, що дана стрічка є корисною у перегляді. Тому що ми побачили, які можуть бути наслідки після того, як станеш залежним, побачила, які хвороби набуваєш  і їх прояви на організмі.

Після перегляду одразу уявляєш їх на своєму тілі, і, повірте, жоден не захоче добровільно побачити це «жахіття» на собі. Я побачила життєву ситуацію хлопчини, у якого померла мама, а сестричка опинилась у притулку, а сам герой у в’язниці. Мені стало його дуже шкода, оскільки, я не розумію, як люди через одне слово «слабо» можуть так необдумано зламати не лише своє життя. Особисто  я така людина, яка може відстояти свою думку. І хоч я залишуся «немодною», проте я збережу своє життя, і до мене люди будуть відноситися з повагою. Мені самій шістнадцять, я розумію, що автором свого життя є я сама. Мені часто повторюють: «Це твоє життя, як ти себе перед людьми покажеш, так вони тебе і приймуть,  таку думку вони матимуть про тебе».  І я з цим цілком погоджуюсь. Ця стрічка мені ще раз це підтвердила, що головний герой загнав себе у в’язницю через свою слабкість. Він міг відмовитись, як я вже писала, та залишився «немодним», проте живим та вільним.

Зараз в моді цигарки та наркотики, але ж яка від них насолода?  Насолода від них-смерть!

Мені б дуже хотілося, щоб  якомога більше дітей та підлітків побачили цю стрічку.  Та перед тим, як вживати наркотики, задали собі одне просте питання: «А це буде важливо для мене через рік?».  Я впевнена, що після побаченого не всі, але більшість, не захочуть.

Я знаю один випадок із життя близької мені людини. Моя хрещена, ще коли була молодою, закохалась у чудового, доглянутого, з порядної родини хлопчину. Вони почали зустрічатись, його родина до неї дуже добре відносилася, він тоді був самий «модний» у їхньому селі (але сам він із сусіднього міста). Вони одружились і виявилося, що він наркозалежний. Його батьки спеціально дарували для неї подарунки і вихваляли свого сина. Вона прожила із ним менше  2 років, але за ці роки  вона натерпілася більше, ніж за 20 років життя.  Він ніде не працював, кохання закінчилося, на зміну цьому у будинку з’явилися звичний для нього шприц та багато іншого. Тому ми бачимо, що життя різне, жорстоке та  одне.

Я дякую авторам та людям, які зняли цю стрічку, донесли до більшості з нас, щоб ми не ламали свого життя, оскільки більшість з нас поспішають у доросле життя. Якщо ж ми вже такі дорослі, то потрібно і обдумати все по-дорослому. Потрібно осмислювати свої рішення та думати трішки наперед.  Дякую вам, що ви піклуєтесь про дітей, які хочуть зіпсувати своє життя, не даєте для них безглуздо його ламати.

На мою думку, такі фільми потрібно знімати для наглядного прикладу підростаючому поколінню.

Панчук Тетяна, 11 клас

Переглядів: 272 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0