Головна » 2018 » Листопад » 21 » «Від Революції Гідності до гідного життя»
«Від Революції Гідності до гідного життя»

Революція Гідності не лишила байдужим жодного свідомого українця. Когось змусила за півроку подорослішати, комусь за одну ніч побілила скроні, інші ж пригадали юні літа і Помаранчеву Революцію. На невеличкій площі у серці Києва сконцентрувалася душа великого українського народу, нескореного і непереможного. Цими днями уся країна згадує про ті натхненні і трагічні дні, волонтерів, Небесну Сотню, «легітимну» владу і, звісно, про справжніх живих героїв, що, долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

Так, 21 листопада в закладі відбувся виховний захід «Від Революції Гідності до гідного життя», який підготували учні 7 класу (класний керівник Дмитришина Н.П.)

На заході були присутні: Михалюк В.А. сільський голова, Зубова Ж.О., начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення.

Валерій Анатолійович виступив зі словами: «Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів». А також закликав усіх присутніх завжди пам’ятати про велику жертовність кращих представників нашого народу, у тому числі наших земляків, в прагненні до свободи та бути гідними невмирущої слави героїчних предків.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності.

Учасники заходу поринули у спогади про буремні 2013-2014 роки. Діти декламували вірші на інсценізованій сцені. Захід супроводжувався відеофрагментами про ті страшні події. На завершення школярі виконали пісню.

Переглядів: 216 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »