Головна » 2016 » Листопад » 23 » Від Революції Гідності до гідного життя
Від Революції Гідності до гідного життя

Революція Гідності не лишила байдужим жодного свідомого українця. Когось змусила за півроку постаршати, комусь за одну ніч побілила скроні, інші ж пригадали юні літа і Помаранчеву Революцію. На невеличкій площі у серці Києва сконцентрувалася душа великого українського народу, нескореного і непереможного. Цими днями уся країна згадує про ті натхненні і трагічні дні, волонтерів, Небесну Сотню, «легітимну» владу і, звісно, про справжніх живих героїв, що, долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

Так, 21 листопада в закладі відбувся виховний захід «Від Революції Гідності до гідного життя». Під час заходу згадали Запорізьку Січ, січових стрільців, бій під Крутами,  які належать до  найтрагічніших сторінок нашої історії. Здавалось би, доля нарешті подарувала нам унікальну можливість стати незалежною Європейською державою, але історія повернула ще одні Крути. За три місяці Україна прожила цілу історичну епоху. На очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Майдан оточили з усіх боків, взяли у щільне кільце. Та люди не здавалися.

Вражали слова патріотичних  пісень у виконанні Нікітчук Катерини та Нікітчук Анастасії, пронизували до глибини душі рядки віршів. Хвилиною мовчання вшанували  Героїв Майдану і воїнів-захисників, які загинули за світле майбутнє України.

Переглядів: 253 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2016  »