Головна » 2018 » Вересень » 17 » Вибори шкільного самоврядування
Вибори шкільного самоврядування

Сенс учнівського самоврядування в сучасній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.

Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення і здійснювати їх.

17 вересня у нашому закладі відбулися вибори Голови шкільного учнівського самоврядування. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 9-11 класів. Активним виборчим правом були наділені учні 7-11 класів та колектив ліцею.

Свої кандидатури на посаду Президента учнівського самоврядування подали четверо учнів – учень 11 класу Кравчук Віталій, учениця 10 класу Черешнева Діана, учень 9 класу Линок Денис та учениця 9 класу Бережна Катерина. Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя цікавим і змістовним.

Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Президентом учнівського самоврядування більшістю голосів було обрано Бережну Катерину.

Вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя ліцею.

Переглядів: 74 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »