Головна » 2016 » Вересень » 19 » Вибори шкільного самоврядування
Вибори шкільного самоврядування

Шкільна пора — одна з найкращих у житті кожної людини. Це і навчання, і пустощі, і цікаво проведений час. Навіть перша шкільна любов,  яка здебільшого  буває недовгою,  але запам’ятовується назавжди.

Школа – це ще й підготовка до дорослого життя. Допомагає у цьому учнівське самоврядування, яке неможливе без авторитетних лідерів. Вибори саме такого лідера — шкільного президента – відбулися у нашій школі.

Цьогоріч на пост шкільного президента було чотири кандидати – Кірись Вікторія (8 клас), Нікітчук Анастасія (9 клас), Черешнева Олександра (10 клас), Гончарук Юлія (11 клас).

15 вересня  під час великої перерви приходило голосування. Наші виборці, а це учні 7-11 класів та педагогічний колектив школи, брали у ньому активну участь. Після закінчення голосування виборча комісія здійснила  підрахунок усіх голосів. За результатами голосування стало відомо,  що перемогу здобула учениця 11 класу Гончарук Юлія, набравши 39 голосів.  Всього взяло участь у голосуванні 85 виборців із загальної кількості 92.

Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою  та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя  школи.

Переглядів: 255 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2016  »