Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Вибори шкільного президента
Вибори шкільного президента

Сенс учнівського самоврядування в сучасній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.

Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення і здійснювати їх.

2 жовтня у нашому закладі відбулися вибори Голови шкільного учнівського самоврядування. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 9-11 класів. Активним виборчим правом були наділені учні 7-11 класів та педагоги школи.

Свої кандидатури на посаду Президента учнівського самоврядування подали троє учнів – учениця 11 класу Черешнева Олександра, учениця 10 класу Нікітчук Катерина та учениця 9 класу Ковалінська Тетяна. Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя цікавим і змістовним.

Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Президентом учнівського самоврядування більшістю голосів було обрано Черешневу Олександру.

Вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя школи.

Переглядів: 246 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »