Головна » 2015 » Вересень » 18 » Вибори шкільного президента
Вибори шкільного президента

Шкільна пора — одна з найкращих у житті кожної людини. Це і навчання, і пустощі, і цікаво проведений час. Навіть перша шкільна любов,  яка здебільшого  буває недовгою,  але запам’ятовується назавжди.

Школа – це ще й підготовка до дорослого життя. Допомагає у цьому учнівське самоврядування, яке неможливе без авторитетних лідерів. Вибори саме такого лідера — шкільного президента – відбулися у нашій школі.

Цьогоріч на пост шкільного президента було два кандидати – Гарбарук Тетяна та Ніколайчук Тетяна.

17 вересня  під час великої перерви приходило голосування. Наші виборці, а це учні 9-11 класів та педагогічний колектив школи, брали у ньому активну участь. Після закінчення голосування виборча комісія здійснила  підрахунок усіх голосів. За результатами голосування стало відомо,  що Гарбарук Тетяна набрала 22 голоси, а Ніколайчук Тетяна - 29 голосів.  Всього взяло участь у голосуванні 51 виборець із загальної кількості 62. Тож із впевненістю можна сказати, що вибори відбулися і ми маємо нового президента школи –  Ніколайчук Тетяну, ученицю 11 класу!!!

Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою  та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя  школи.

Переглядів: 421 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Вересень 2015  »