Головна » 2014 » Вересень » 15 » Вибори шкільного президента
Вибори шкільного президента

Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає учням змогу відчути себе справжніми господарями школи і разом з тим зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.

Головною метою діяльності ради старшокласників є організація учнівського самоврядування у навчальному закладі, виявлення та підтримка лідерів; створення осередку молоді, що об'єднує учнів у позашкільний час з наданням умов для найбільш повного розкриття творчого потенціалу дітей, що сприятиме розумовому, культурному і психологічному розвитку підлітків; залучення молоді до участі у соціальних, благодійних і громадських заходах, що стимулюватиме розвиток соціальної і творчої ініціативи підлітків.

Традиційно, у вересні місяці проходять  вибори президента шкільного президента.

Так, 12 вересня 2014 року в  нашому закладі пройшли вибори нового президента шкільної ради старшокласників.

За результатами підрахунку голосів виборців, виборча комісія встановила:

Тарасюк Дарина – 10 голосів

Лаврук Сергій – 8 голосів

Шевченко Роман – 11 голосів

Панчук Тетяна – 31 голос

Вітаємо Тетяну Панчук з перемогою, та бажаємо творчого натхнення та активної життєвої позиції у вирішенні завдань шкільного самоврядування!

Переглядів: 390 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2014  »