Головна » 2017 » Квітень » 3 » Веселі канікули
Веселі канікули

Канікули - це час для відпочинку, забав та веселощів, але важливо цей час провести з користю.

На останній тиждень березня випадають шкільні весняні канікули. Це пора, коли вже квітує ліс, розпускають бруньки дерева, берези дарують смачний сік, перелітні пташки обживають свої гніздечка, в повітрі вирує свіжість.

Протягом весняних канікул учні нашого закладу мали можливість позайматися у своїх улюблених гуртках, із задоволенням відвідували спортивні секції, працювали у бібліотеці.  Крім того було проведено районні змагання з волейболу, в яких команда юнаків та дівчат посіли ІІ місце. Пізнавальною виявилась екскурсія до весняного лісу. Діти з цікавістю спостерігали за змінами у весняній природі, у житті тварин та рослин. Проведено екскурсію до джерел нашої місцевості, вихованці разом з вчителем географії Дмитришиною Н.П. та педагогом-організатором Мельник В.Д. очистили джерела, побачили окрасу села - джерело, яке знаходиться на  вулиці Незалежності.

Для учнів початкової ланки було проведено літературний калейдоскоп, вікторину «Сторінками улюблених казок», а також  пригадали правила поведінки на дорозі у «Абетці пішохода». Рухливим та цікавим пройшов «Віночок весняних ігор».

Переглядів: 322 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »